Skip links

Mistrz Etykiety – ruszają zapisy

Mistrz etykiety – warsztaty savoir vivre dla starszych.

Ruszają zapisy na warsztaty Mistrz Etykiety na rok szkolny 2023/2024. Starszy brat Cool-Turalnego Malucha to program edukacyjnych warsztatów z savoir vivre skierowany do uczniów szkół podstawowych uczących się w klasach 0-III.  Trenujemy zagadnienia związane z kulturą przy stole, zachowaniem podczas urodzin, powitaniami, kulturą stroju. Wszystko to, co może przydać się młodemu człowiekowi  podczas budowania relacji na każdym etapie życia.

Kultura młodego człowieka kształtuje się się przez wiele lat. Choć wzorce wynosimy głównie z domu, to utrwalanie ich w szkole, podczas dodatkowych ciekawych zajęć, wzmacniają u dziecka właściwe zachowanie jako nawyk.

Mistrz Etykiety zakłada pracę w formie cyklicznej lub jednorazowe spotkania i realizację wybranych zagadnień. Zajęcia realizowane są w formie warsztatowej, angażującej dzieci, pozwalającej doświadczyć i przećwiczyć omawiane zagadnienia.

Jeśli chcesz zrealizować warsztaty w szkole Twojego dziecka lub dowiedzieć się więcej zapraszam do kontaktu: info@cool-turalnymaluch.pl