Skip links

Dagmara Łuczka

kreska04-200x14-pom
Zobacz programy

Ekspert Etykiety Biznesu certyfikowany przez Międzynarodową Akademię Etykiety i Protokołu w Londynie. Ukończyła kursy w International Etiquette & Protocol Academy of London, Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych, Europejskiej Akademii Dyplomacji oraz szkołę Trenerów Grupy ODITK.
Od 2012 roku szkoli z zagadnień poświęconych etykiecie i savoir vivre. Założycielka Projektowni Wizerunku, autorka programu edukacyjnego dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych „Cool-Turalny Maluch”. Od 2018 roku w projekcie wzięło udział około 1000 dzieci z Trójmiejskich szkół i przedszkoli.
Prywatnie mama dwójki dzieci, na których testuje swoje metody szkoleniowe i dzięki którym uświadamia sobie, jak kulturę postrzegają najmłodsi i ci nieco starsi…

Anna Pankowska

kreska03-200x14-pom

Absolwentka studiów pedagogicznych. Posiada doświadczenie w pracy w zawodzie nauczyciela przedszkola, uprawnienia do pracy w zawodzie nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej oraz na stanowisku pedagoga szkolnego. Od 2010 roku związana z branżą edukacyjną. Posiada certyfikat potwierdzający ukończenie studiów I stopnia w ramach zrealizowanego projektu „Nauczyciel XXI wieku”.
Prywatnie Cool-Turalna mama dwójki dzieci, miłośniczka zajęć sportowych i dobrej muzyki. Lubi swoją pracę z dziećmi, które dają jej satysfakcję, energię i motywację do ciągłego rozwoju.