Skip links

Współpraca

kreska01-200x14-pom

Oferta umożliwiająca korzystanie ze sprawdzonych programów edukacyjnych i pomocy szkoleniowych na zasadzie franczyzy w dowolnym regionie Polski.

Jako mama dwójki dzieci doskonale wiem jak ciężko pogodzić rolę rodzica z realizacją ambicji zawodowych. Moje doświadczenia zawodowe i macierzyńskie zaowocowały stworzeniem programu, którego realizacja dała mi nie tylko ogromną satysfakcję, ale też poczucie, że każde dziecko powinno mieć dostęp do tej wiedzy.

„Cool-Turalny Maluch” to program perspektywiczny, który  można rozwijać i modyfikować dzięki czemu posiadamy nieograniczone możliwości uczenia dzieci etykiety i dobrego wychowania.

Współpraca na zasadzie franczyzy zakłada możliwość realizacji  warsztatów „Cool-Turlany Maluch” w całej Polsce, w wybranym przez siebie rejonie. Franczyzobiorca przechodzi szkolenia, a następnie otrzymuje wiedzę i materiały do samodzielnego prowadzenia warsztatów. Uprawnienia do realizacji działalności franczyzowej zostają przyznane tylko w przypadku spełnienia kluczowych kryteriów, które zagwarantują odpowiedni poziom i jakość realizowanych warsztatów.

Taka forma współpracy stwarza warunki do elastycznego zarządzania swoim czasem pracy i ilością realizowanych warsztatów, co jest bardzo cenne.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o cenach i warunkach współpracy, zapraszamy do kontaktu info@cool-turalnymaluch.pl

Zakres tematyczny I poziomu COOL-TURALNEGO MALUCHA obejmuje:

podstawy dobrego wychowania kultura w przedszkolu etykieta przy stole (3 warsztaty) zwroty grzecznościowe  kultura w przedszkolu witanie się i przedstawianie kulturalne urodziny (2 warsztaty)  kultura ubioru warsztat podsumowujący 

Kryteria

  • Chęć do pracy z najszczerszym, bardzo wymagającym i najbardziej bezpośrednim Klientem – Dziećmi 🙂
  • Wysoka kultura osobista
  • Wiedza z zakresu savoir vivre i etykiety (rozmowa lub test)
  • Doświadczenie w pracy edukacyjnej lub w pracy z dziećmi
  • Akceptacja warunków współpracy kreślonych w umowie franczyzowej

Obecnie realizowane są indywidualne spotkania dotyczące  licencji na realizację programu „Cool-Turalny Maluch”.

Osoby zainteresowane otrzymaniem informacji o terminie i miejscu takiego spotkania, proszone są o kontakt e-mailowy info@cool-turalnymaluch.pl.

Oferta skierowana jest do placówek edukacyjnych chcących wdrażać program „Cool-Turalny Maluch”  we własnym zakresie. Przedszkole może wykupić, na własny użytek, programy edukacyjne „Cool-Turalny Maluch cz.I” oraz „Cool-Turalny Maluch cz. II”, a niebawem „Cool-Turalny Maluch cz. III”  wraz z pomocami dydaktycznymi dedykowanymi do danych warsztatów.

Licencjobiorca może dowolnie realizować poszczególne warsztaty, jednak tylko w obrębie własnej placówki. W ramach licencji przedszkole otrzymuje wsparcie dydaktyczne w postaci szkolenia, konspekty warsztatów w formie drukowanej i elektronicznej oraz niezbędne, do przeprowadzenia zajęć, pomoce naukowe.

Zakres tematyczny Licencji na I poziom COOL-TURALNEGO MALUCHA obejmuje:

podstawy dobrego wychowania kultura w przedszkolu etykieta przy stole (3 warsztaty) zwroty grzecznościowe  kultura w przedszkolu witanie się i przedstawianie kulturalne urodziny (2 warsztaty)  kultura ubioru warsztat podsumowujący 

Osoby zainteresowane otrzymaniem szerszych informacji proszone są o kontakt e-mailowy info@cool-turalnymaluch.pl

Zapraszam do kontaktu osoby mające doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym, które chcą zaangażować się w rozwój i realizację programu „Cool-Turalny Maluch” na terenie Trójmiasta i okolic.

Osoby zainteresowane otrzymaniem szerszych informacji proszone są o kontakt e-mailowy info@cool-turalnymaluch.pl